Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ADWORDS API

Reklam verenlerin birbirlerinden etkilenmesini sağlayan ve adwords hesabında değişlik yapılması oluşturulan uygulamalar ile sağlanan gelişmiş bir özelliktir.

 

  • Adwords API uygulama programlama ara yüzü şeklinde ifade edilmektedir. geliştiricilerin direkt olarak adwords sunucusuna ait olan hesap ayrıntıları ile etkileşim kuran uygulamaların oluşturulmasına ve bu uygulamaların kullanılmasını sağlar.
  • Büyük adwords reklam hesap ve kampanyalarının daha etkin bir şekilde yönetilmesi API yardımcı olmaktadır. adwords verileri diğer sistemler için de kullanacak biçimde toplanabilir, düzenli bir rapor oluşturulabilir ve toplu kampanya ayarlaması yapılabilir.
  • Birimlere bağlı olarak yapılan ödemeler ile adwords API kullanılabilmektedir. Yapılan her işlem için ne kadar API kullanılması gerektiği bu birimler tarafından ölçülmektedir. Müşteri Merkezim (MM) hesabı ve Geliştirici Simgenin olması adwords API kullanımı için gereklidir.
  • Teknik beceriye sahip geliştiricisi ve programcısı olan bir reklam veren açısından adwords API iyi bir seçenek olmaktadır. Adwords Editör, bu kaynaklara sahip olmayan ve reklam verenlerin hesaplarındaki büyük değişikliklerin yönetilmesine yardımcı olan bir ek araçtır.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif