Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ANALYTİCS

Web sitesi kullanan kullanıcıların web sitenizi nasıl kullandığı ile alakalı detaylı rapor sunan ve ücretsiz olan bir google ürünüdür. Google analytics, reklamların kullanıcılar tarafından tıklandıktan sonra neler yaptıklarını öğrenme amacı ile kullanılmaktadır.

 

  • Web sitesinin kullanıcılar tarafından nasıl bulunduğu ve sitede nasıl gezindikleri google analytics ile gösterilir. Web sitesinin ne şekilde geliştirilmesi gerektiği ile ilgili bilgi google analytics’in vermiş olduğu bilgiler sayesinde öğrenilmektedir.
  • Kullanıcıların reklamları tıkladıktan sonra sitede neler yaptığı hakkında bilgiyi google analytics ve adwords birlikte kullanıldığında öğrenilebilir. Kullanıcıların web sitesi deneyimi bu bilgiler sayesinde geliştirilebilir. Bu sayede satış ve kayıt gibi dönüşümcüleri ve genel yatırım getirisini (YG) arttırmaya yardımcı olmaktadır.
  • Rapor sekmesinden “Google Analytics” tıklanarak adwords hesabından analytics kullanılabilir. Aynı zamanda google.com/analytics/tr-TR adresinden den kullanılabilmektedir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif