Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ARAMA AĞI

Reklam göstermek ve google arama siteleri için google ile ortaklık yapan Arama Ağı siteleri (Arama Ağı iş ortakları) de olmak üzere, reklamın görüntüleneceği arama ile ilgili web sitesinden meydana gelen bir gruptur.

 
  • Adwords reklamının görüntülenebileceği bütün web sayfaları ve uygulamaları arama ağı aynı grup içerisinde toplanan Google Ağı kapsamında yer almaktadır. google arama, alışveriş, haritalar, görseller ve grupların yanı sıra arama ağı AOL gibi Arama Ağı iş ortağı sitelerini de kapsamaktadır.
  • Kullanıcıların arama yapmak için kullanmış oldukları kelimeler ile reklam arama sonucu sayfaları eşleştirilir. Örneğin, “Türk kahvesi” anahtar kelimesi google’da arandığında bu kelimenin anahtar kelime olarak kullanılan reklamları gösterilir.
  • Arama Ağı’ında reklam kampanyası reklam gösterecek şekilde ayarlanır. İstenildiği zaman bu ayarlar değiştirilebilmektedir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif