Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ARAMA TERİMLERİ RAPORU

Reklamların kullanıcılar tarafından görülmeden ve tıklamadan önce kullanmış oldukları arama teriminin bir listesidir. Anahtar kelime hassaslaştırma işlemi yapılarak sadece doğru aramalar sonucunda reklamların gösterilmesinin sağlanması için kullanılmaktadır.

 
  • Reklamların gösterilmesi ve daha sonra tıklanmasına neden olan her arama sorgusu bu rapor sayesinde gösterilmektedir.
  • Reklamın anahtar kelimesi ile listelenen anahtar kelime terimleri, anahtar kelime eşleme seçeneklerine bağlı olarak reklam listesinden farklı olabilmektedir. Bu rapor kaliteli anahtar kelimelerin bulunarak anahtar kelime listesine eklenmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Negatif anahtar kelimeleri ise reklamın alaka düzeyinin daha düşük olan arama ile tetiklenmesi sonucunda eklenmelidir.
  • Anahtar kelimeler sekmesinde yer alan tablonun üst kısmındaki “Anahtar kelime ayrıntıları” düğmesi tıklanarak anahtar kelimeler ile ilgili olan rapor görüntülenmektedir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif