Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


DEĞİŞİKLİK GEÇMİŞİM

Hesapta yapılan değişiklikleri son iki yıl bazında listeleyen bir araçtır. Kampanya hakkındaki önceki bütçe tutarı değişiklikleri, ne zaman duraklatıldığı ve kim tarafından anahtar kelem eklendiği ile ilgili bilgiler görülmektedir.

 
  • Belirli bir zaman zarfı içerisindeki tüm değişiklikler görüntülenebilir, filtreleme işlemi sonuçların değişiklik türüne göre yapılabilir ya da bir reklam grubuna veya kampanya ya ilişkin değişiklikleri görebilirsiniz.
  • Belirli bir zaman zarfı içerisindeki gösterimler, tıklamalar, dönüşümler, tıklama oranı ve maliyet gibi hesap verileri ile eşleştirilen her değişikliği Değişiklik Geçmişim aracı göstermektedir. Hangi değişikliklerin performanstaki değişikliklere katkıda bulunduğunu öğrenmek için değişiklikler ile performans verilerinin zaman aralığı karşılaştırılmalıdır.
  • Kendi giriş bilgilerini kullanarak hesaba erişim izni verilen kullanıcıların yapmış oldukları değişiklikleri kimin yaptığını görmek için bu araç kullanılabilmektedir.
  • adwords.google.com.tr/ch/ChangeHistory adresinden yada Araçlar ve Analiz sekmesindeki “Değişiklik geçmişi” tıklanarak bu araca ulaşılabilmektedir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif