Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


FATURALANDIRMA EŞİĞİ

Ulaşıldığı takdirde ücretlendirilmesi tetiklenen maliyetler için harcama düzeyidir. 50TL’den bu tutar başlamakta ve masrafların 30 gün içerisinde bu tutara ulaşması söz konusu olduğunda otomatik olarak yükselmektedir.

 

  • Sadece otomatik ödemeler için faturalandırma eşiği geçerlidir. Bu durum söz konusu olduğunda hesap faturalandırma eşiğine ulaştığı zaman ya da 30 günün ardından reklam maliyetleri için ücretlendirilme yapılır.
  • 30 gün dolmadan hesap harcamaları faturalandırma eşiğine ulaştığı zaman faturalandırma eşiği yükseltilir. 50TL’lik başlangıçtaki faturalandırma eşiği, ilk başta 200TL’ye, sonra 350TL’ye v daha sonra ve son olarak 500TL’ye yükseltilir. Faturalandırma sekmesindeki Ayarlar sekmesinden “Ödeme yönteminiz” sekmesini tıklanarak mevcut faturalandırma eşiğinin ne kadar olduğu görülmektedir.
  • Fatura edilen tutar hesaba çok hızlı maliyet tahakkuk ettiği durumda eşiği bir miktar aşabilir. Bir ay içerisinde bir defadan fazla olmak üzere hesap faturalandırma eşiğine ulaştığı takdirde ay içerisinde bir defadan fazla ücretlendirilme yapılmaktadır.
  • Eşik tutarını karşılayan ve aşan bir manüel ödeme ile daha seyrek olarak ücretlendirilme yapılabilmektedir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif