Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


FAZLA YAYIN

Ortalama olarak bir gündeki günlük bütçe tutarından daha yüksek olan maliyetlerin tahakkuk etmesi durumudur. Yalnız adwords, kampanyanın geçerli olduğu ayın tamamında gerçekleştirilen harcamanın bu sınırı aşması engellenmektedir.

  • Reklam yoğunluğunun az olduğu ve trafiğin yavaş olduğu günlerde fazla yayın bu günlerin telafisini sağlamaktadır. fazla yayın şu şekilde gerçekleşmektedir: google reklamların popüler olduğu bir günde gösteriminin sağlanması için bazı günlerde bütçenin küçük bir kısmını bazı günlerde ise bütçenin daha büyük bir kısmını kullanmaktadır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda toplam günlük maliyet, ortalama günlük bütçeden en fazla %20 oranında daha fazla olabilmektedir.
  • Hizmet alınan bütün bir aydan sonra aylık ücretlendirme sınırından daha fazla bir tutarda ücretlendirilmeyeceğini sistemimiz garanti etmektedir.
  • Tamamlanmış aylık bir fatura döneminde bütçenin izin verdiğinden daha fazla tahakkuk ederse ve reklam çok fazla yayınlanır ise google, hesaba otomatik olarak bir kredi aktarabilir.
  • Bir nedenden dolayı tüm ay boyunca yayınlanmayan ve ay ortasında duraklatılan kampanya, ücretlendirilen toplam tutar ile ortalama günlük bütçenin arasında farklılar olduğu unutulmamalıdır.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif