Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


GOOGLE AĞI

İş ortağı olan web siteleri ve mobil telefon uygulamaları gibi diğer yerleşimler, google siteleri, adwords reklamlarının görüntülenebileceği tüm yerlerdir.

 

  • Reklamların görünmesi istenilen yerleri konusunda daha fazla denetim sağlamak adına Google Ağı gruplara ayrılmıştır:
    • Arama Ağı: Haritalar, Alışveriş ve Görseller gibi diğer Google siteleri, aynı zamanda AOL gibi iş ortakları olan arama siteleri Google arama sonucu sayfalarıdır.
    • Görüntülü Reklam Ağı: Gmail, YouTube ve Blogger gibi Google siteleri aynı zamanda internet üzerindeki binlerce iş ortağı web sitesi
  • Reklamların görünürlüğünü daha fazla arttırmak için onları tüm ağ üzerinde göstermek üzere yeni bir reklam kampanyası ayarlanır.
  • Görüntülü Reklam Ağı ‘ndaki sitelerin ayrı ayrı seçilerek liste dışında bırakılması ya da reklam kampanyasının ağ ayarlarının ayrı ayrı her ağ için o ağa katıldığında veya kapsamından çıktığını belirtecek şekilde değiştirilmesi, ağdaki belirli bir alandan iyi bir yatırım getirisi elde edilmediğinin fark edilmesi durumunda yapılmaktadır.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif