Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


GOOGLE REHBER

Google Haritalar’da kullanıcıların yerel bir arama yaparken işletmeyi görebilmek için ücretsiz işletme girişleri oluşturulmasına ve yönetilmesine olanak sağlayan bir üründür.

  • Google Haritalar’da görünebilme amacı ile Google Rehber işletme sahiplerinin, fiziksel işletme yeri bilgilerini güncellemelerine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Google.com, Google Haritalar ve Google Earth’de bir kullanıcı işletmenin adını ya da kategorisini aradığı zaman görülebilen Rehber sayfası olarak bilinen ücretsiz bir işletme girişi oluşturulabilir.
  • İşletme girişlerini işletme sahipleri adwords reklamlarında yer uzantıları kullanılarak gösterilmektedir. Müşterilere yerel işletme ile iletişim kurmalarına yardımcı olmak için işletmenin adı, adresi ve telefon numarasını yer uzantıları reklamlar ile birlikte gösterir.
  • Ziyaretçileri web sitesine ya da rehber sayfasına çekme amacı ile işletmenin Google ve Google Haritalar’da reklamlarını yapma imkânı sağlayan Adwords Express ile yerel reklamları Google Rehber kullanarak işletilmektedir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif