Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI

Bir milyondan daha fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan reklamların görüntülenmesini sağlayan bir gruptur. Alakalı adwords reklamları göstermek için bu ağdaki siteler google ile iş ortaklığı yapmaktadır.

 
  • Adwords reklamlarının görüntülenebileceği tüm web sayfalarını verilen ad olan Görüntülü Reklam Ağı, Google Ağı’nın bir bölümüdür.
  • Sitelerin içeriği ile alakalı olan anahtar kelimeler, reklamların otomatik bir şekilde web siteleri ile ve cep telefonu uygulamaları gibi diğer yerleşimler ile eşleştirilebilir. Aynı zamanda reklamları göstermek istenilen belirli siteleri ya da belirli konular ile ilgili sayfalar da ağda seçilebilir.
  • Reklam kampanyası “Yalnızca Görüntülü Reklam Ağı” veya “Arama Ağı ve Görüntülü Reklam Ağı – Tüm Özellikler” olarak ayarlandığı takdirde reklamlar Görüntülü Reklam Ağı’nda gösterilmektedir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif