Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


HATA SİTELERİ

Kullanıcıların bir web sitesi için yanlış adres girmeleri veya tarayıcı adres çubuğunda arama yapmaya çalıştıklarında hedeflenen reklamların gösterilmesini sağlayan Görüntülü Reklam Ağı üzerindeki web siteleridir.

 

  • Boş bir sayfada ya da hata mesajı yerine kullanıcılar ile ilgili olan bilgilerin sağlanması açısından Google’ın Hata Sayfaları için Adsense programındaki siteler reklamları gösterir.
  • Reklamların hata sitelerinde gösterilmesi kampanyanın Görüntülü Reklam Ağı’na dâhil olması ile sağlanmaktadır. Hata siteleri hariç tutularak reklamların bu gibi sitelerde gösterilmemesi sağlanmaktadır.
  • Kullanıcıların yazdıkları arama terimlerine ya da URL’ye göre Google’ın Hata Sayfaları için Adsense programı, alakalı reklamları bu hata sayfaları ile eşleştirmeye çalışır. Arama sonuçları bazen bu sayfalarda da görünür.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif