Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


HEDEFLEME YÖNTEMİ

Görüntülenebilen yerler ile eşleştirilebilmesi açısından reklamlar için tercih edilen bir yöntemdir. Bunun en yaygın örnekleri anahtar kelimeler ve yerleşimlerdir.

 

  • Anahtar kelimeler ve yönetilen yerleşimler gibi birden fazla hedefleme yöntemi bir reklam grubunda kullanılabilmektedir.
  • Her bir reklam grubu için Görüntülü Reklam Ağı’nda reklamı göstermek üzere bir hedefleme yöntemi eklenip teklifler belirlenebilir ya da sadece teklif belirlenebilmektedir. Örneğin, aşağıdaki iki seçenekten biri bir reklam grubuna yerleşim eklendiğinde belirtilmektedir.
    • Reklamları sadece bu yerleşimlerde göster (varsayılan): Seçilen yönteme göre reklamlar hedeflenir ve sadece eklenilen yerleşimlerden birinin eşleşmesi durumunda gösterilir.
    • Reklamları uygun tüm yerleşimlerde göster: Diğer hedefleme yöntemlerine göre reklamlar gösterilir. Fakat bu yöntemde teklifler belirlenerek reklamların bu yerleşimlerde gösterilme şansı arttırılabilir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif