Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


İNCELENİYOR

Politikalara göre incelenip onaylanana kadar yayınlanamayan reklamlara google, verilen bir durumdur.

 

  • Her zaman oluşturulan ve düzenlenen bir reklam, reklamcılık politikalarımızla uyumlu olduğunu ve kullanıcılar için güvenli ve uygun olduğunu doğrulamak için Google reklamı inceler. Reklamın “İnceleniyor” olarak işaretli olması incelenip onaylanana kadar hiçbir yerde yayınlanamayacağı anlamına gelmektedir. İncelenmeden yayınlanan bazı reklamlar bulunmaktadır. Fakat politikalara uygunluklarından emin olunabilmesi için daha yakın bir şeklide incelenmesi gerektiğinden, “inceleniyor” olarak işaretlenen reklamlar yayınlanamaz.
  • Başlangıçta otomatik bir şekilde “inceleniyor” olarak işaretli olan reklam türleri; video reklamlar ve resim reklamlar, sadece Google Ağı iş ortağı sitelerini hedefleyen kampanyalardaki reklamlar ve alkol veya kumar gibi bir ürünün politikası ile ilgili görünen metin reklamları da dâhil olmak üzere bazı reklam türleridir.
  • Reklamların tümü olabildiğince hızlı bir şekilde programda incelenmeye çalışılmaktadır. Genel olarak incelemeler 3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. İncelenmek üzere bekleyen reklam en kısa sürede ele alınmaktadır.
  • Kampanyalar sayfasının Reklamlar sekmesindeki “Durum” sütununa bakılarak reklamın onay durumu kontrol edilebilir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif