Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


METİN REKLAM

Adwords standart reklam türüdür. web sitesinin bir bağlantı ve ürün veya hizmetin açıklamasını ya da tanıtımını genellikle metin reklam içerir.

 
  • Web sayfasının tıklanabilir bir bağlantısı olan bir başlık, bir veya iki satırlık bir metin ve yeşil renkte web sitesi adresini metin reklamlar içermektedir.
  • Google Ağı’nda ve Google arama sonuçları sayfalarında bu reklamlar görülebilir. Görüntülü Reklam Ağı’nda metin reklamlar biraz farklı görülebilir.
  • Reklamı yapılan web sitesine başlık bağlantı sağladığından dolayı bazen metin reklamlar “sponsorlu bağlantılar” olarak bilinmektedir.
  • Gerçekleştirilmiş olan iyi metin reklam işlemlerinden bazıları şunlardır: Ürünü veya işletmeyi benzersiz yapan unsurların vurgulanması; tanıtım, fiyat yada özel teklifler içerme: harekete geçirici net bir mesaj bulundurma ve anahtar kelimelerden en az birinin reklam metninde kullanılması.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif