Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ONAYLANDI (AİLE İÇİN GÜVENLİ DEĞİL)

Reklama ait bir web sitesinin ya da bir reklamın yetişkinlere uygun içerik barındırdığında yani çıplaklık veya müstehcenlik içermemesi durumunda söz konusu olan reklama atanan bir durumdur. Ancak bu reklam tüm koşullarda gösterilmez ama yinede görülebilir.

 

  • “Onaylandı (aile için güvenli değil)” şeklinde işaretli olan reklamlar; yetişkinlere uygun olan dil, kavram ya da resim içerebilir, tüm kitlelere uygun değildir.
  • Reklamın nerede gösterileceğini bu durum etkiler. Belirli ülkelerde ve Google Ağı’ndaki belirli sitelerde aile için güvenli olmayan reklamlar gösterilmez. Aile durumu politikası bölümüne bakılarak daha fazla ayrıntı elde edilebilir.
  • Google reklamları reklamcılık politikasına uygun olup olmadığından emin olmak için oluşturulan veya düzenlenen reklamları her zaman inceler. Reklamın ve web sitesinin içeriğine göre reklama aile durumu incelendikten sonra atanır. Bunlar “aile için güvenli”, “aile için güvenli değil” ya da “yetişkinlere uygundur” şeklinde olabilir. Reklamın nerelerde gösterileceğini reklama atanan aile durumu etkilemektedir.
  • Kampanyalar sayfasının Reklamlar sekmesinde bulunan “Durum” sütununa bakılarak reklamın onay durumu kontrol edilebilir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif