Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ONAYLANDI (SINIRLI)

Reklamların politikalara uygun olması halinde atanan bir durumdur. Yalnız söz konusu politikalara ilişkin kısıtlamalar nedeni ile bu reklamlar tüm koşullarda gösterilmez.

 

 • Reklam metninin ve web sitesinin içeriğinin bir politikanın ayrıntılarına uygun olup olmadığına bağlı olarak bir reklam “Onaylandı (sınırlı)” şeklinde işaretlenebilir. Google Arama Ağı ve Görüntülü Reklam Ağı’nda politika gereklerine uygun olması için bu reklamın sadece belirli ülkelerde ya da belirli cihazlarda gösterilmesine izin verilir.

  Söz konusu spesifik politikalardan bazıları hakkında daha fazla bilgi edinerek reklamların nasıl ve nereden sınırlandığı öğrenilebilir:

  • Ticari markalı terimler kullanan reklamlar
  • Tüketici uyarılarından etkilenen reklamlar
  • Kumar ve ilgili içerik
  • Reçete ile satılan ilaçlar ve ilgili içerik
  • Alkol
 • Örneğin flash kullanıldığı ya da büyük resimler içerdiği için sitenin mobil web tarayıcılarda düzgün görüntülenmemesi durumunda, reklam mobil cihazlardaki kullanıcılara gösterilemez ve “Onaylandı (sınırlı)” olarak işaretlenir. Yalnız mobil olmayan kullanıcılar tarafından reklam her zamanki gibi görüntülenebilir.

  Web sitesindeki Flas, büyük resimler veya görüntüleme sorunu yaratan diğer öğeler kaldırılarak bu görüntüleme sorunları giderilmiş olur. web sitesinin doğru yapılandırıldığından emin olarak Adwords’ün sitenin mobil sürümünü ziyaret etmeyi denediğinde görünür olması sağlanır.

 • Google reklamın reklamcılık politikasına uyduğundan ve kullanıcılar için güvenli ve uygun olduğundan emin olmak için reklam oluşturulduğunda ya da düzenlendiğinde inceler.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif