Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ONAYLANMADI

Reklamcılık politikasını ihlal etmesi durumunda bir reklamın veya reklamın web sitesi için reklama atanan bir durumdur. Onaylanmayan reklamlar sorun ortadan kalkana kadar yayınlanmaz.

 
  • Google reklamın kullanıcılar için uygun ve güvenli olduğunu ve reklamcılık politikasına uygun olduğunu, bir reklam oluşturulduğunda ya da düzenlendiğinde her zaman doğrulamak için inceler.
  • Reklamcılık politikalarından bir veya bir kaçı ile çelişen bir durum olması durumunda reklam “onaylanmadı” olarak işaretlenir ve bu nedenden dolayı sorun ortadan kalkana kadar reklamlar gösterilemezler.
  • Politika ile ve reklamın onaylanması için ne yapılabileceği ile ilgili bilgi içeren bir bilirim genellikle gönderilir. Reklamın veya web sitesinin politikaya uygun duruma getirilerek düzenlemesi, reklamın tekrar yayınlanabilir hale geldiğinin göstergesidir.
  • Kampanyalar sayfasının Reklamlar sekmesinde yer alan “Durum” sütununa bakarak reklamın onay durumu kontrol edilebilir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif