Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ÖNERİLEN GÜNLÜK BÜTÇE

Reklamın olabildiğince sık gösterilmesi için mevcut anahtar kelimeler ile günlük bütçeye yönelik belirlenmesi gereken minimum tutar tahminidir.

 
  • Reklamın bir günde alabileceği tıklama sayısını karşılamak için mevcut anahtar kelimenin ne kadar trafik çektiğine bağlı olarak gereken tutarı önerilen bütçe tahmin eder.
  • Günlük bütçe önerilen tutarın altında seçilirse, reklam gösterilmeye devam eder yalnız her arama sonucu için gösterilmez. Bu nedenle reklamın yayını tüm güne yayıldığı zaman bütçe aşımı gerçekleşmez. “Bütçeyle sınırlı” durumu reklamın yayını sırasında görülebilir. Bütçe daha yüksek olduğu tekdirde bu durum reklamın daha sık gösterileceğini belirtir.
  • Kampanyanın yanındaki “Bütçeyle sınırlı” simgesi tıklanarak bütçenin kampanyanın trafiğini büyük ölçüde sınırlaması durumundaki önerilen bütçe tutarı görülebilir. Diğer önerileri görmek için kampanyanın Ayarlar sekmesindeki “Bütçe”nin yan kısmındaki “Düzenle” düğmesi tıklanabilir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif