Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


OPTİMİZASYON

Hesapta yapılan değişiklikler reklam başarısının arttırılmasına yardımcı olmaktadır. Optimizasyon hesapta yapılan bu değişiklik işlemidir. Reklam, anahtar kelime ve teklif gibi bir takım öğeler optimize edilebilmektedir.

 
  • Reklam metninin iyileştirilmesi, yeni anahtar kelimeler ya da anahtar kelime ayar değişikliği, tekliflerdeki stratejik değişiklikler, kampanya dâhilindeki daha iyi organizasyon ve reklam hedef seçeneğindeki değişiklikler reklam hedefine bağlı olan optimizasyon kapsamlarıdır.
  • Hesap en uygun şekle sokulurken kalite puanı iyileştirmesi, satış dönüşümü ve YG veya karı arttırma ya da maliyet düşürme gibi hedeflere odaklanılması gerekmektedir.
  • Reklam kampanyalarının düzenli bir şekilde optimize edilmesi kampanyanın sorunsuz ve başarılı bir şekilde yayınlanması için önemlidir.
  • Hesap içerisinde gerekli olan iyileştirme işlemlerinin yapılabilmesi için yardımcı olan fırsat sekmesi ve diğer araçlar vardır.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif