Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


OTOMATİK YERLEŞİMLER

Otomatik olarak anahtar kelime ile eşleşen ve reklamın gösterilebileceği Görüntülü Reklam Ağı konumlarıdır. Özel olarak reklamların gösterilmesi için seçilen yönetilen yerleşimlerden bu yerleşimler farklıdır.

 

  • İşleyiş şekli otomatik yerleşimlerde şöyledir: Diğer faktörlerin yanı sıra Google, anahtar kelime listesine bağlı olarak reklamları alakalı yerleşimler ile eşleştirmek için içeriğe dayalı hedeflemeyi kullanır. Örneğin, tam olarak kadın ayakkabılarına odaklanan bir reklam grubu ayakkabılar ile ilgili web sayfalarında reklam gösterebilir.
  • Bu kampanya türlerinden birinin seçilmiş olması durumunda reklamlar otomatik yerleşimlerde gösterilir. “Yalnızca Görüntülü Reklam Ağı – Tüm özellikler” veya “Arama Ağı ve Görüntülü Reklam Ağı – Tüm özellikler”
  • Anahtar kelimeleri veya diğer hedefleme yöntemlerini Adwords, reklamların Görüntülü Reklam Ağı’ndaki otomatik yerleşimler ile eşleştirmek için kullanır. Reklam grubuna yönetilen yerleşimlerin eklenmesi ve yerleşimler için varsayılan hedefleme ayarının seçili olarak bırakılması, otomatik yerleşimlerin kullanılmak istenmemesi durumunda yapılır.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif