Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


PARK EDİLMİŞ ALAN SİTESİ

Tamamen geliştirilmemiş ancak satın alınmış bir web adresidir. Genellikle bu web sayfasında hiç içerik bulunmaz ya da çok az içerik bulunur. Bu sayfa geliştirilme aşamasında veya satılık konumda olabilir.

 
  • Bir web adresini ilerisi için rezerve etme, tescil süresi dolduğu için kullanılmasa boş kalacak bir sayfaya içerik sağlama veya benzer diğer nedenler için park edilmiş alan siteleri kullanılabilir.
  • Park edilmiş alan siteleri, kapsam olarak Google Ağı kapsamında bulunmaktadır. Buna bağlı olarak park edilmiş alanın URL’si veya sayfada bulunabilecek herhangi bir içerikle alakalı Adwords reklamları söz konusu sitelerde gösterilebilir. Tasarımına göre park edilmiş alan sitesi Görüntülü Reklam Ağı sitesi veya Arama Ağı sitesi olarak sınıflandırılabilir ve reklamın bu ağlardan hangisinin kapsamında olduğuna bağlı olarak gösterir.
  • Reklamın park edilmiş alan sitelerinde nasıl performans gösterdiğini görmek için hesapta bir yerleşim raporu çalıştırmak gerekir. site ve kategori hariç tutma araçları kullanılarak reklamların reklamcılık ihtiyaçlarını karşılamadıkları yerlerde gösterilmesi engellenebilir.
  • Reklamların yalnızca reklam dizinlerini ve bağlantılarını görüntüleyen ve kullanıcıya açılış sayfası alanında benzersiz ve değerli içerik sunmayan park edilmiş alan sitelerine bağlantı vermesine Adwords politikası izin vermez.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif