Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


PASİFİK SAATİ (PST VEYA PDT)

California’da bulunan Mountain View, Google merkezi için ABD saat dilimidir. Bu saat dilimi hesap oluşturulurken bir saat dilimi seçilmemesi durumunda hesap tarafından kullanılır.

 
  • Raporlar, istatistikler ve faturalandırma için kullanılan bir zaman dilimi Adwords hesabı oluşturulurken seçilir. Hesap varsayılan olarak Pasifik saatine yerel bir saat dilimi seçilmemesi durumunda ayarlanır. Buna bağlı olarak günlük bütçe döngüsü ve raporlar bu saat dilimini temel alır.
  • Yılın zamanına bağlı olarak Pasifik Standart Saati (PST) veya Pasifik Gün Işığından Yararlanma Saati’ne (PDT) hesapta listelenen tarihler ve saatler karşılık gelebilir. PDT ve PST arasında bir saatlik fark bulunmaktadır.
  • Doğru saat diliminin yanlışlıkla seçilememesi durumunda hesapta seçilen yanlış saat dilimi değiştirilemez. Lütfen bu durumda bize ulaşın.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif