Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


REKLAM GRUBU VARSAYILAN TEKLİFLERİ

Ayrı ayrı tekliflere sahip olmayan ve reklam grubunda bulunan tüm yerleşimler ve anahtar kelimeler için geçerli bir teklif tutarıdır. Kendi teklifi olmayan herhangi bir yerleşim ve anahtar kelime ile reklama yapılan bu teklif her tıklama için ödenmeye hazır olunan maksimum tutarı belirler.

 
  • Geçerli daha belirgin tekliflerin olmaması durumunda reklam grubu varsayılan teklifler kullanılır. Örneğin, farklı bir teklif anahtar kelimelerden biri için belirlenir, reklamın görüntülenmesi için söz konusu anahtar kelime tetiklendiğinde bu teklif reklam grubunun herhangi bir varsayılan teklifi yerine kullanılır.
  • Birden fazla varsayılan teklif türü reklamın herhangi bir ağda gösterildiğinde kullanılan bir varsayılan teklif ve reklamın yalnızca Görüntülü Reklam Ağı’nda gösterildiğinde kullanılan bir Görüntülü Reklam Ağı teklifi bir reklam grubunda olabilir.
  • Hesapta yer alan reklam grubu sayfasındaki sekmelerin yukarısında varsayılan teklifler görüntülenir. “Kapalı” olarak Görüntülü Reklam Ağı teklifi işaretlenmesi durumunda bu, Görüntülü Reklam Ağı kapsamından çıkarılması anlamına gelir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif