Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


REKLAM UZANTILARI

Adres, telefon numarası, daha fazla web sayfası bağlantısı, ürün resimleri ve fiyat bilgileri gibi işletme ile ilgili ekstra bilgileri reklamla görüntüleyen bir özelliktir.

  • İşletme ile ilgili ek bilgileri çoğu reklam uzantısı temel bir metin reklamına eklemeye olanak tanır. Ürün uzantıları ve reklam site bağlantıları reklam uzantılarına örnek olarak verilebilir.
  • Özellikle belirli işletme hedeflerini gerçekleştirmek için reklam uzantıları yararlıdır. Örneğin, birden fazla vitrini olan bir işletme veya yerel bir işletme insanları mağazaları aramaları ve ziyaret etmeleri için cesaretlendirmek isteyebilir. Yer uzantılarını kullanmak bunu yapmanın bir yoludur. Bu da adres bilgilerini reklama eklemeye olanak tanır.
  • Türüne bağlı olarak reklam uzantıları farklı işlevler görebilir ve farklı raporlama bilgilerini web’deki insanların bunlara etkileşim kurma biçimine bağlı olarak sağlar. Örneğin, bir kişinin işletmeyi aramak üzere reklamı kaç kez tıkladığı ile ilgili bilgileri çağrı uzantıları sağlar.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif