Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


REKLAMCILIK POLİTİKALARI

Web sitesi, reklam ve anahtar kelimeler için yönergelerdir. Reklamların politikaları ihlal etmesi durumunda yayınlanması söz konusu değildir.

  • Adwords Politika Merkezi ziyaret edilerek sizin için geçerli olabilecek yönergelere göz atabilirsiniz.
  • Google’ın reklamcılık politikaları; reklamlarda başarılı olunmasına yardımcı olmak, reklamları görüntüleyen kullanıcılara iyi bir deneyim sunmak ve göründükleri ülkelerdeki geçerli yasalara reklamların uygun olduklarından emin olunmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
  • Tüm Adwords reklamları, reklamların kullanıcılar için uygun ve güvenli olduğundan emin olmak amacı ile bir onay sürecinden geçer. Reklamcılık politikalarına uygun olduğundan emin olmak için yeni bir reklam oluşturulduğunda veya mevcut bir reklama değişiklik yapıldığında söz konusu reklama otomatik olarak inceleme gönderilir.
  • Reklamların bu politikaları ihlal etmesi tespit edildiği takdirde Onaylanmadı veya Askıya alındı olarak işaretlenir ve bu durumdayken yayınlanamazlar.
 
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif