Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


SİTE ASKIYA ALINDI

Gösterilmeyecek reklam veya anahtar kelimelere, web sayfası politikasını ihlal etme sorunu giderilene kadar verilen bir durumdur.

 
  • Reklamcılık politikalarından bir veya birden fazlasının ihlal edildiğinden dolayı reklamlar ve anahtar kelimeler, “Site askıya alındı” olarak askıya alınan bir açılış sayfasını gösteriyorsa işaretlenebilir ve bu reklamların yayının durdurulabilir.
  • Sorunun nasıl çözülebileceğine ilişkin daha fazla bilgiye ulaşılabileceği ve genellikle hangi politikanın ihlal edildiğini açıklayan bir bağlantı sağlayan bir e-posta gönderilir. Söz konusu politika sorunu çözmek için incelenmeli ve güncelleme web sitesine uygun bir şekilde yapılmalıdır. Daha sonra site tekrar incelenmeli ve anahtar kelimenin veya reklamın tekrar yayınlanmaya başlaması için bize ulaşılmalıdır.
  • Google reklamı ve reklamın web sitesini reklamcılık politikalarına uyduklarından, kullanıcılar için güvenli ve uygun olduklarından emin olmak için bir reklam düzenlendiğinde veya oluşturulduğunda her zaman inceler.
  • Kampanyalar sayfasının Reklamlar sekmesindeki “Durum” sütununa bakarak reklamın onay durumu kontrol edilebilir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif