Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


TOPLU DÜZENLEMELER

Aynı anda birden fazla öğenin hesapta düzenlenmesi “Toplu düzenleme” anlamına gelir. Çeşitli araçları ve özellikleri Adwords, hesapta toplu düzenlemelerin yapılmasına yardımcı olmak için sunar. Kullanılan araca veya özelliğe bağlı olarak sunulacak düzenleme seçenekleri farklılık gösterebilir. Hesaptaki toplu düzenlemeleri genel olarak aşağıdakiler kullanılarak yapılabilir:

 
  • Reklamın, reklam grubunun, anahtar kelimenin ve kampanyanın yukarısındaki Düzenle düğmesi: Reklam, reklam grubu, anahtar kelime veya kampanya sekmesinde iken, çok sayıda öğe seçilebilir, ardından Düzenle tıklanabilir. Sonra ise, seçilen tüm öğelerdeki özelliklerin düzenlenmesi seçilebilir. Buna bağlı olarak, katıştırılmış bir e-tablo anahtar kelimeler için kullanılarak anahtar kelime listesinde ve ayarlarda hızlı değişiklikler yapmak üzere E-tablo düzenleme seçilebilir.
  • Adwords Editör: indirilen ve ücretsiz olan bu uygulama hesabı yönetmek için kullanılır. Çok çeşitli özellikleri bu uygulama içerir, fakat temel süreç basittir: Kampanyayı yüklemek için hesap indirilir, değişiklikler yapılır ve değişiklikler son halini aldığında düzeltilmiş kampanya yüklenir.
  • Adwords API: Adwords sunucusundan geliştiricilere doğrudan etkileşim kuracak uygulamalar oluşturma olanağını Adwords API sağlar. bu uygulamalar sayesinde büyük veya karmaşık Adwords hesaplarını reklam verenler ve üçüncü taraflar daha etkili ve yaratıcı bir biçimde yönetebilir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif