Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


TRUEVİEW VİDEO BİÇİMLERİ

Hangi reklam verenlerin mesajlarını görüntüleyen kişilere ne zaman görmek istedikleri ile ilgili seçim yapma olanağı sunun video reklam türleridir.

 
  • Hangi reklam verenlerin mesajlarını görüntüleyen kişilere ne zaman görmek istedikleri ile ilgili seçim ve denetim yapma olanağı sunan TrueView video reklamları bir biçim ailesidir. Görüntüleyen kişilere her bir biçim farklı bir şekilde görünür ve her bir biçimle farklı bir şekilde etkileşim görüntüleyen kişilerle kurulabilir.
  • TrueView reklamlar, Adwords kampanya yöneticisi ile video için oluşturulabilir. Görüntüleme başına maliyet (GBM) teklifini bu reklamlar kullanır ve hem Youtube’da hem de diğer yayıncı sitelerde Google Görüntülü Reklam Ağı içinde görünebilir.
  • Daha yüksek kalitede dönüşümlere TrueView video reklamları yol açabilir ve marka kampanyaları için özellikle etkilidir.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif