Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


ÜRÜN ÖZET AKIŞI

Ürünleri ayrıntılı bir şekilde Google arama sonuçlarında listelemek için kullanılan bir dosyadır.

 
  • Veri özet akışları ürün bilgisi ile oluşturulup, ürün listeleme reklamını göstermek ve ürün bilgilerini yani ürün uzantılarını standart metin reklamlarına eklemek için kullanılır. Bir veri özet akışı oluşturup bu özet akışını Adwords hesabına bağlanan Google Merchant Center hesabı üzerinden görerek kullanılmaya başlanabilir.
  • Ürünün ne olduğu ve bu ürünün nasıl satıldığına ilişkin ayrıntıları açıklamak amacı ile “koşul” ve “bulunabilirlik” gibi özellik gruplarından ürünlerden her biri için oluşturulur. Mevcut özellikleri kullanarak satılan ürünleri doğru bir şekilde tanımlamak, satılan ürünleri kullanıcıların internette daha kolay bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için önemlidir.
  • Google Product Search politikasında, her özelliğin nasıl kullanılacağı ve ürün verilerinin ne sıklıkta güncellenmesi gerektiği ile ilgili bir bilgi bulunmaktadır. dikkatli bir şekilde bu politikalar incelenerek, gereksinimlerin anlaşıldığından emin olunmalıdır.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif