Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


UYGUN

Google arama sonuçları sayfalarında görünebilen ve Google’ın hiç incelemediği reklamlara atadığı bir durumdur.

 
  • Google reklamın reklamcılık politikalarına uygun olup olmadığını ve kullanıcılar için uygun ve güvenli olup olmadığını onaylamak için bir reklam düzenlendiğinde veya oluşturulduğunda inceler.
  • Kabul edilebilirlik olasılığı yüksek olan ve “uygun” olarak işaretlenen reklam, Google arama sayfalarında onaylanmadan önce yayınlanabilir. Sadece Güvenli Arama filtrelemeyi devre dışı bırakmış kullanıcıların reklamı, incelenmeden ve yayınlanmadan önce Google arama sayfalarında yayınlanabilir. Arama Ağı ve Görüntülü reklam Ağı’nda uygun duruma sahip reklamlar onaylanana kadar yayınlanamazlar.
  • Reklamların tümü programda olabildiğinden hızlı bir şekilde incelenmeye çalışılıyor. 3 iş günü içerisinde genellikle incelemeler tamamlanır. İncelenmek üzere reklam bekliyor ise, en kısa sürede bu reklamın inceleneceğinden emin olunabilir.
  • Kampanyalar sayfasının Reklamlar sekmesindeki “Durum” sütununa bakarak reklamın onay durumu kontrol edilebilir.

geri dön

Daha Fazla Bilgi: VİDEO YAYINCISI

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif