Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


YERİNDE DÜZENLEME

Reklam kampanyalarınızı yönetirken gerekli olan tüm alanları, yerleşimlerinizi, tekliflerinizi ve anahtar kelimelerinizi gördüğünüz yerde hesabınız üzerinden değiştirmekte kullanabilirsiniz. Örneğin, bir anahtar kelime seçer ve tıklarsanız açılan bölümde değişikliklerinizi yapabilirsiniz.

 
  • Hesabınızın Kampanyalar sekmesindeki tablolarda yerinde düzenleme ile reklamınızı, yerleşimlerinizi, anahtar kelimelerinizi ve tekliflerinizi kendinize göre değiştirmenize olanak tanır. İmlecinizi bir satırın üzerine getirdiğinizde hangi alanların düzenlenebilir olduğunu anlamanız mümkündür. Sonra bu alanlardan birine tıklayarak seçebilirsiniz.
  • Reklam kampanyanızın tekliflerinde ve diğer öğelerinde değiştirmek için kullanabileceğiniz bazı yöntem vardır. Hızlı ve ayrı ayrı değişiklik yapmak için kullanabileceğiniz yöntemlerden en kolayı yerinde düzenleme yapmaktır. İşlemler için, yeni bir sayfaya geçmeden tamamlanabilir.
  • Bir yerleşimi, reklamı veya anahtar kelimeyi düzenlediğinizde, istatistikleriniz sıfırlanır. Tablonuzda, geçmiş performans istatistikleriyle görünebilir ve önceki sürüm silinmiş olarak işaretlenir. Hedef URL’leriniz, diğer ayarlarınız ve teklifleriniz düzenlendiğinde sıfırlanmaz.
Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif