Google AdWords Sözlüğü

Burada, aAdWords ile ilgili Arama motoru pazarlama (SEM), Arama motoru optimizasyonu (SEO) hakkında önemli birçok bilgi bulabilirsiniz,. Google AdWords sözlüğümüz sürekli güncellenir.

Aşağıdaki sözlüğmüzde bulamadığınız bir terim varsa buraya tıklayınız


YÖNETİLEN YERLEŞİMLER

Reklamınızın gösterilmesi için Görüntülü Reklam Ağı konumlarını özel olarak seçtiğiniz yerdir. Otomatik yerleşimler aksine reklamınızın nerede çıkmasını istiyorsanız bu yerleşimleri kendiniz seçersiniz.

 
  • Yönetilen yerleşimler, kişinin kendi isteğine bağlıdır ve Görüntülü Reklam Ağı’nda reklamlarınızın hangi web sayfalarında, videoların ve uygulamaların nerede gösterebileceği konusunda daha fazla kontrole sahip olmanızı sağlayabilir ve kendi kararınızı kendinizin vermesine imkân sağlar. Hedef kitlenizin hangi web sitelerde vakit geçirdiğini biliyorsanız, bu siteleri yönetilen yerleşimler olarak seçebilirsiniz.
  • Yönetilen yerleşimleri ve Otomatik yerleşimleri birlikte kullanabilir veya yalnızca birini reklamlarınızı hedeflemek için seçebilirsiniz.
  • Bir web sayfası için farklı teklifler vermek amacıyla yönetilen yerleşimleri kullanabilirsiniz. Reklamınız hangi web sayfasında gösterildiğinde iyi performans sergiliyorsa, o web sayfasında ki yerleşim için teklifinizi yenileyerek ve arttırarak daha rekabetçi olabilirsiniz.

geri dön

Daha Fazla Bilgi: YÖNLENDİRİLEN URL

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif