Arama Motoru Pazarlama (SEM = Search Engine Marketing)

Google Adwords Qualified CompanyKonu uzmanlığı ve geniş kapsamlı bilgilerimizle, çevrimiçi pazarlama sektöründe, size özel ve başarılı, arama motoru pazarlama (SEM) konseptleri sunuyoruz. Tam hizmet ajansımız Reknova sizinle birlikte iyi işleyen bir online (çevrimiçi) marketing stratejisi geliştirir ve online başarınızı sabitleştirir ve artırır.

Arama motoru pazarlama (SEM) ve arama motoru optimizasyon (SEO) sektörlerinde bir öncü olan Reknova ekibimiz, uzun yıllardır bu alanda işlevini sürdürmüş ve liderlik koltuğuna oturmuştur.

Arama motoru pazarlama kampanyalarımızla, web sitenizi önemli arama motorlarının en üst düzey seviyelerine çıkarıyoruz. Bir „Google Qualified Company“ ( Arama motoru experlerine, Google tarafından verilmiş kalite ismi) olarak, birlikte kararlaştırılan hedeflere ulaşmak için gereken bilgiye sahibiz. Bunun için, SEM-Kampanyanızın uygulanmasını kolaylaştırarak, arzu edilen başarıya ulaştıran, geniş kapsamlı bir planma sonrası, başarı denetiminden geçmiş konseptler kullanmaktayız.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

Size en iyi hizmeti sunabilmek için, kampanya öncesi yoğun bir müzakere toplantısı düzenliyoruz, öyle ki sorularınıza ve çalışma prosedürlerimize dair sizi aydınlatabilelim. Bir analiz yardımıyla, sizin için önem taşıyan anahtar kelimeleri, lisan seçimini ve size özel en uygun bütçeyi tespit ediyoruz.

 

Başarılı bir arama moturu pazarlamacılığının size sağladığı avantajlar:

  • Web sitenizin maximum sunumu
  • Hedef kitlesine doğrudan hitap etmesi
  • Pay-per-click sistemi ile reklam bütçesinin optimum kullanımı

 

Arama motoru pazarlamacılığı konusunda sizi aydınlatmak bize mutluluk verir! Detay için bizimle irtibata geçiniz.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif