İnternet

Bir web sayfası arama motorları için değil ziyaretçiler için yani insanlar için yapılır.

Bu alıntı arama motoru optimizasyonu hakkında olan bu eğitimin temeli olmalıdır. Arama motoru optimizasyonu veya SEO kelimesi şu anda kimsenin dilinden düşmesede, bir web sitesinin arama motorlarını beslemek için değilde, ziyaretçileri bilgilendirmek için tasarlandığını asla unutulmamalı. Anca bu durum iki olanağı da ortadan kaldırmaz. Web sitesini birçok insana sunumak isteyenler, sonuçta bunu hedeflenmiş bir arama motoru optimizasyonu ile makineler içinde 'makbul ' hale getirmeleri gerekiyor.

Internette bulunan web sitelerinin sayısı okadar çoğaldı ki, bilgi ararken bu makinelerin desteğine kesinlikle ihtiyacımız var. İnternet kullanıcılarının yaklaşık % 80 ile % 90'nı arama motorlarının yardımını kullanıyor. Her belirli terim veya ifade araması genellikle milyonlarca sonuç veriyor.

Ancak gercek şu ki çoğu durumda sonuç listelerinin sadece ilk üç sayfası dikkate alınır. Arayanların çoğunlu hatta sadece ilk sonuclara, en fazla da ilk sayfaya bakıyor. Daha arkalarda listelenenlerin sayfasları ise hiç dikkat çekmez. Arama sonuçlarının sıralaması tesadüf değildir. Arama motorları belirli kriterlere göre (PageRank, Meta etiketleri, içerik, vb) web sitelerini değerlendirir ve birbirlerine uygun şekilde sayfaları listeler.

Arama motoru optimizasyonu üzerine olan bu eğitim web sitenizin bu kriterleri karşılamasına ve daha iyi bir sıralama elde etmesine yardımcı olacaktır. Başarılı bir arama motoru optimizasyonu için burada dahili kriterler, yani sayfa ile ilgili olan va harici kriterler yer alacak.

Yararlı arka plan bilgileri sağlayan ve en son geçerli olan SEO ipuçlarını içeren SEO-united.de sayfası hem daha acemi olan hem de tecrübeli SEO geliştricilerine yöneliyor.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif