Google - Reinclusion Request

Eger bir web sitesi Google indeksinden kaldirildiysa ` Reinclusion Request ` yani yeniden eklenme istegi için basvuru yapilabilir. Ancak bu basvuruyu yapmadan sürgün edilme sebebi ortadan kalkmasi gerekiyor. Genellikle dislanmaya yol açan birkaç neden vardir. Web sitesi muhtemelen elle kontrol edileceginden, basvuru sirasinda kesinlikle herhangi bir noktada kurallar aykiri olmadigina emin olmak gerekir.

Islem kesinlikle destek forumu üzerinden olmali. Tam adres veya web adresi `önemli adresler/linkler' bölümünde bulunuyor.  Baska bir adrese yani bunun için ayrilmamis bir adrese e-posta göndermenin hic bir mantigi yok çünkü Google günde binlerce farkli istek ve konularla ilgili mesaj alir.
Önemli olan konu kisminda `Reinclusion Request' yazmali. Sadece böylelikle Google e-postalari düzgün yönlendirir veya  düzenler.

E-postada web sitenin indeksten kaldirilmis oldugunu ve özellikle neden kaldirildigi kisaca yazilmali. Ardindan bu sebeplerin giderildigi ve sitenin tekrardan tüm kurallara uygun oldugu açiklanmali. Samimi bir sekilde bu hatadan ders alindigi ve tekrar kesinlikle kurallara aykiri bir tesebbüste bulunulmicagi anlatilmali. Dürüst kalmak daha iyi olur, sürgün nedenlerinden sorumlu olunmadigini savunmak ya da hikayeler uydurmak hic tavsiye edilmez.Genel olarak istek islem görene kadar oldukça uzun bir süre alir. Zor olsa da sabirli olmak gerekir. E-postayi tekrar  göndermekten veya sorgulamalardan kaçinmali. Sayfanin indekse tekrardan alinmasi rahatlikla haftalar veya aylar sürebilir. Sitenin yeniden görüntülenme sansi ise çok düsüktür.

Web sitesini indekse geri alinmasi için baska bir yolu yoktur. Farkli bir web adresiyle, farkli bir sunucu kullanarak veya farkli bir IP adresi ile web sitensini yayinlamaya çalismak gereksiz. Google hizli bir sekilde ayni web sitesi oldugunu anliyacak ve indekse kabul etmiyecektir...

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif