acp

REKNOVA® Google Adwords Sertifikasına Sahiptir

Google adwords sertifikasına sahip olmamız, ekibimizde birçok Google Adwords nitelikli uzmanlarımızın olduğunu ve yıllardır bu alanda özellikle arama motoru optimizasyonu ve arama motoru marketing hizmetlerini başarılı bir şekilde verdikleri anlamına gelir

Online Marketing, web sitenizin pozisyonunu optimize etmek için en etkili yoldur. SEO çalışmaları ile hedef kitlenize en hızlı ve etkili bir şekilde web siteniz ile ulaşırsınız. Arama Motoru Marketing online(internet) pazarlamanın en önemli araçlarından biri haline gelmiştir.

Web dizinlerinde, özellikle arama algoritmaları ve fonksiyonları üzerine PR, SEO, Public Relations alanında tüm arama motorlarını kapsayan detaylı geniş bilgi sayesinde kişiselleştirilmiş profesyonel arama motoru marketing stratejileri geliştirilir.

İnternet üzerinden ürün ve hizmetlerini sunan şirketlerin sayısının hergün artması nedeniyle online marketing sürekli gelişmekte ve farklılaşmakta. İnternet reklamları için birçok seçenek mevcuttur.

Hizmet Portföyümüz

  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Serach Engine Optimization (SEO)
  • Social Media Marketing (SMM) Social Media Marketing (SMM)
  • Arama Motoru Reklamı (SEA) Serach Engine Advertising(SEA)
  • Dönüşüm oranı, Optimizasyon (CTRO) Conversion Rate Optimization (CTRO)

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google gibi arama motorlarında ilk sayfadaki pozisyonlarda olmak potansiyel online müşterilerin dikkatini çekmek, ürün ve hizmetlerinin tanıtımı ve kurumsal imaj için çok önemlidir. Bu nedenle, sizin için hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Google ve diğer önde gelen arama motorlarının şartlarına uygun strateji geliştirmekteyiz. SEO danışmanlık hizmetlerimiz web sitenizi ilk sıralara getirecektir.

 

Sosyal Medya Marketing (SMM)

Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda eşsiz fırsatlar sunuyor. Buna ek olarak, şirket ve markanızın imajını güçlendirmek için çeşitli reklam kampanyalarının yanı sıra Sosyal Medya ağlarında da olması gerekir.

 

Arama Motoru Reklamı (SEA)

Arama motoru reklamı analizleri web sitenize gelen trafiğin takibi, reklam kampanyasının etkinliğinin artırılması ve getirisini analiz etmede büyük imkanlar sunar. Biz Google Adwords Sertifikalı Ajans olarak bu analizler doğrultusunda online reklamlarınızı optimal ve hedef kitlenize uygun tasarlar, bulunabilirliğinizi artırırız.

 

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

En önemli amacımız ziyaretçilerinizi en uzun süre web sitenizde tutarak satın alma isteğini güçlendirmek. Biz web sitenizi sürekli optimize ederek ve testler uygulayarak sitenizin kaliteli trafiğini artırmak için gerekli düzenlemeleri tespit eder ve uygularız.

 

REKNOVA® Tam Hizmet Ajansınız

İmajınızı iyileştirmek veya daha fazla satış elde etmek mi istiyorsunuz? Mevcut müşterilerin bağlılığını artırmak veya yeni müşteriler kazanmak? Reknova® SEO Ajansı olarak olarak istekleriniz doğrultusunda çeşitli pazarlama stratejileri sunarız.

 

Online Marketing : Başarılı uygulama metotları
  • Potansiyel analizi
  • Düzenli kampanyaların izlenmesi
  • Pazarlama kanalları seçimi
  • Pazarlama faaliyetleri

 

Web Analizi

Kampanyanızın başarısı çeşitli analitik araçlar ile ölçümlenebilir. Buda bize mevcut kampanyalarınızı mükemmelleştirmek için imkan sağlar. Yatırım getirinizin (Return of Investment (ROI)) tüm faaliyetlerimizin odak noktası olduğundan emin olun.

Web Tasarım konusunda bir arayış içerisindeyseniz Web Tasarım çözüm ortağımız grimor.com sizlere bu konuda en iyi çözümleri üretecektir.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif