Dönüşüm Optimizasyonu - Ziyaretçilerinizden daha fazla gelir elde edebilirsiniz!

Sadece ziyaretçi sayısına mı bakıyorsunuz? Aa da dönüşümleri ve siparişleri de dikkate alıyor musunuz? Bugünün dünyasında satışlarınızı artırmak istiyorsanız, ziyaretçilerin davranışlarını anlamak ve kendi web sitenizi kullanıcı düşüncesine göre yapılandırmanız gerekiyor. Online alanda dönüşüm ( Conversion), bir web sitesinin ziyaret anında veya sonrasında gerçekleştirilen aktif bir eylemi ifade eder.

Bu örneğin; bir ürününüzün satışı anlamına gelebilir. Dönüşüm optimizasyonu ile bir ziyaretçinin işlemleri yönlendirilerek işletmecinin bundan ticari fayda sağlaması hedeflenir.

Web sitenizin online pazarlama verimliliğini etkileyen en önemli faktörden birini dönüşüm optimizasyonu oluşturmaktadır. Bu alanda küçük ayrıntılar başarı veya başarısızlığınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Sadece yazı değişikliğinin ya da bir resmin öne çıkarılması satın alma veya sitenizden çıkma kararı arasında etken olabilir.

Tam Online Hizmet Ajansımız dönüşüm optimizasyonu ile web sitenizin potansiyel zayıflıklarını belirlemekte yardımcı olur ve ziyaretçilerinizi rahatsız etmeden bunları düzeltir. Biz en iyi performans sağlayan sonuç seçeneğini tespit ederiz.

Dönüşüm oranınızın optimizasyonu karlılık yolunda atılım sağlar. Birçok kullanıcı web sitenizi ziyaret etse de bizim hedefimiz, ziyaretçilerinizin almaya karar vermesini sağlamak.

Olağan ziyaretçilerden potansiyel müşteri kazanmak!

Web sitenizin ziyaretçilerinden müşteri kazanmanızı sağlarız! Ziyaretçileriniz istedikleri bilgiye ulaşamıyor veya sipariş işlemlerini çoğu zaman yarıda mı bırakıyor? O zaman biz nedenini bulmak ve bunları düzeltmek için buradayız. Web sitenizin sadece güzel bir görünüme sahip olması değil aynı zamanda kazanç getirmesi gerekir!

Potansiyel müşteri çekmek için kullanıcı kolaylığının geliştirilmesi ve arttırılması gerekir. Sadece bu şekilde ziyaretçilerinizin kendilerini rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Artı web sitenizin yüksek oranda hedef kitlenize hitap etmesi gerekir. Ziyaretçi davranışının tüm işlemlerde merkez konumda özel olarak analiz edilmesi gerekir.

REKNOVA ile Dönüşüm Optimizasyonu avantajlarınız:

Reknova ile dönüşüm optimizasyonu, dönüşüm oranını, eşzamanlı alışveriş sepetindeki ürün ve müşteri memnuniyetini arttırmaktayız. Bu sayede verimliliğin artması, SEO veya SEM gibi tüm pazarlama faaliyetlerinizin başarıya ulaşmasını sağlamaktayız.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif