E-Ticaret Optimizasyonu

Ekonomiklik, e-ticaret ya da diğer adıyla internet hizmetlerinin başarısı için ön koşuldur. Alacağınız çeşitli tedbirler, online mağazanızın finansal başarısını etkileyebilir.

Bu tedbirler müşterilerin ortalama sipariş değeri (sözleşme değeri) ve size tekrar dönüş oranını kapsar. Bu, ziyaretçinin müşteriye oranıdır. Ayrıca kendi ürünleriniz ve hizmetleriniz, yani maliyet bu kategoriye aittir. Online başarınızı etkin bir arama motoru optimizasyonu veya verimli bir internet reklamcılığı yardımıyla artırma kararı verirseniz özellikle şirket kârınızı çoğaltırsınız. Bunun için üç faktör ön şarttır: Ortalama, Başarı ve "Money-Burning “bunlar başarının artmasını kolaylaştırır.

Aşağıdaki noktalardan herhangi biri sizin için geçerli ise, biz sizin için doğru adresiz

  • Reklam kampanyaları başlatıyorsunuz, fakat beklenilen başarı gelmiyor
  • Rekabet oranı çok yüksek
  • Başarılı bir ürün yelpazenizin olmasına rağmen, satış oranınız çok düşük
  • Reklam kampanyalarınızdan kazanç sağlıyorsunuz, fakat oranı yetersiz kalıyor
  • Online Pazarlama harcamalarınızın, başarıyı elde etmek için yeterli olmadığı düşüncesindesiniz

Size sunduğumuz hizmetler

  • Net bir analiz yapıp, şeffaf bir uygulamayı sağlayabilecek stratejiler geliştiriyoruz.
  • Müşterilerinizin ayrışmasını sağlıyoruz. Ürünlerin çoğunun farklı hedef kitlelere hitap etmesi ve geniş yelpazede olması gerekir. Örneğin erkeklerin ihtiyaçları, kadınların ihtiyaçlarından farklıdır ya da gençlerin ihtiyaçları ile yaşlılarınki farklıdır. Bu farkları tanımlamak ya da belirlemek konusunda size destek oluyoruz ve sisteminize uygulanmasını sağlıyoruz.
  • Pazarlama kanallarının belirlenmesi ve başarıya yönelik optimizasyon çalışmalarını organize ediyoruz. Yeni potansiyel müşteriler kazandıracak kaynakların analizi ve optimizasyonu profesyonel hizmetlerimizden biridir. Başarıyı ölçmek için farklı araçlar kullanmaktayız. Burada belirtmek istediğimiz sadece, stratejinizi tanımlayan başarılı final hareketi ("Last-Click") değil, etkileşimlerden ve çeşitli tanıtım faaliyetlerinin olumlu etkilerinden oluşan, stratejinizin analizi ve optimizasyonudur. Bu geniş kapsamlı hizmetlerden sonra, “Winner“ (Kazananlar) ve “Money-Burner“ (Para yakanlar) kendiliğinden, birbirinden ayrışmış oluyor.

 

Şirketinizin ve ürünlerinizin internet pazarında verimli sunumu için, optimal şekilde değerlendirilmemiş her gün, şirketinizin başarısını olumsuz etkiler. E-ticaret uygulamalarının doğru yapılması, şirketinizin önemli oranda büyümesini ve yüksek oranda kâr etmesini sağlarsınız. Size yardım etmemize izin verin ve “Winner“ (kazananların) ve “Money-Burner“ (Para yakanların) tanımlanmasında ve optimize edilmesinde desteğimizden faydalanın.

Arzuya göre sizin için iş planları oluştururuz ya da mevcut hedeflerinizin gerçekleştirilebilmesini ve başarı oranının maksimum seviyelere ulaştırmanın kontrolünü yapıyoruz. İlginizi uyandırdık mı? O halde ücretsiz danışmanlığımıza başvurunuz.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif