E-ticaret

Bir Online Marketing ajansı olarak, sizin için online shoplarınızı ve ticaret portallarınızı oluşturuyoruz ve sürekli aldığımız eğitimlerle ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle, size fırsatlar yaratıyoruz. Genelde online mağazalar (online shop) gerek müşteriler ve gerek işletmeciler için büyük avantajlar sağlamaktadır. Bunun sebebi klasik alışveriş yöntemlerinden daha fazla imkân sunmalarıdır.

 

Müşteriler için Avantajlar

  • Esnek ödeme metodları
  • 24 saat erişilebilirlik
  • Sorunsuz ve hızlı sipariş imkânı
  • Araba park yeri arama sorununun, ya da park ücretinin olmaması
  • Yeni müşterilere karar verme kolaylığı olarak, mevcut müşterilerin yorumları

 

İşletmeciler İçin Avantajlar

  • Kolay ve hızlı fiyat yönetimi
  • Yeni müşterilerin kazanılması
  • Müşteri davranışlarının basit analizi
  • Hızlı ve rahat ürün yönetimi
  • Online reklam imkânlarının genişliği

 

Elektronik satış mağazası olarak Online shop

Bir Online Marketing ve SEO Ajansı olarak, sizin için online shoplarınızı ve ticaret portallarınızı oluşturuyoruz ve sürekli aldığımız eğitimlerle ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle, size hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimiz içinde yer alan hizmetlerimiz; arama motoru Optimizasyonu (SEO), web dizayn ve arama motoru pazarlaması (SEM).

Sizin bir online shop sahibi olmanız veya yeni açma niyetinde olmanızın bizim için bir önemi yoktur, aynı hizmetleri alabilirsiniz. Genelde online shoplar, müşterilere olduğu kadar işletmecilere de büyük avantajlar sağlamaktadır, bunun sebebi klasik alışveriş yöntemlerinden daha fazla avantaj sunmalarıdır.

Bu imkânlardan bazıları yine esnek ödeme yöntemleri, ürünlerin sürekliliği, yeni müşterilere karar verme kolaylığı sağlaması, mevcut müşterilerin yorumlarıdır. Ayrıca park yeri aramaya da gerek kalmaması da müşteriler için kolaylık ve tercih sebebi olmaktadır. Müşteri rahatlıkla evinden, ürün seçeneklerini inceleyerek aradığına ulaşabiliyor.

İnternet üzerinden ürün siparişi vermek

İnternet ticareti altın çağını yaşıyor. Bu hiçte şaşırtıcı değil, çünkü müşterilerin olduğu kadar işletmeciler de birçok avantajdan faydalanabiliyor. Diğerlerinin yanı sıra bunlardan bazıları, elbette fiyat yönetimi, müşteri davranışlarının kolay analizi ve online reklam imkânlarının genişliğidir.

Yeni müşterilerin kazanılması, hızlı ve rahat ürün yönetimi de online shop sahiplerine net avantajlar sağlamaktadır. Web dizayn ajansımız, özel ürün yelpazenize bakarak, dolayısıyla branşınıza yönelik çalışarak, size uygun bir online pazarlama konsepti oluşturur. İhtiyaca göre sosyal medya pazarlamacılığını da biz üstleniyoruz. Farklı reklam unsurlarına dair sorularınız olursa, lütfen bize ulaşın, bilgilendirici ve aydınlatıcı bir görüşme yapalım.

Bu sorular Online mağazanıza dair de olabilir. Önemli olan hedeflenen ticari başarınız ve internet sitenizin sayısı mümkün olduğunca yüksek potansiyel müşteri tarafından bulunmasıdır.

E-Ticaret sistemi için önerimiz; dünyada en çok kullanılan e-ticaret sistemlerinden birisi olan Magento e-ticaret sistemleridir. E-Ticaret konusunda bir arayış içerisindeyseniz E-Ticaret çözüm ortağımız SOLEMTECH sizlere bu konuda en iyi çözümleri üretecektir.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif