Reknova® - Usability ajansınız

Google Adwords Qualified Company

Web sitenizi optimize etmek, satış ve Kârlarınızı maksimize etmek istemez misiniz? Bunun için web sitenize profesyonel Usability Optimizasyonu yaptırmanız en doğrusu olur. Ajansımız bu konuda size profesyonel hizmet sunmaktan memuniyet duyar. 

Sonuçta, bir site potansiyel müşteri tarafından Google ve diğer arama motorlarında ilk pozisyonlarda bulunması için öncelikle arama motorunda optimizasyonunun yapılarak hazrrlanması gerekir. Bunun yanında kullanıcı siteyi ilginç ve kendisine hitap ettiğini hissediyor olması bu potansiyel müşterinin web sitesinde sunulan içeriği (ürün ya da hizmetleri)daha kapsamlı olarak inceleme olasılığı yüksektir. Usability SEO Ajansı olarak satış psikolojisini de kapsayan bilimsel yöntemleri kullanmaktayız.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

Usability Optimizasyonu ile kullanıcı dostu tasarım

Usability optimizasyonu kısaca potansiyel bir müşterinin web sitenizi ziyaret etmesinden ziyade, siteniz bu ziyaretçide satın alma duygusu uyanmış değilse, bu duygusunun veya farklı hedefleriniz doğrultusunda duygularının yönlendirilmesidir.

Usability optimizasyon kullanılabilirlik analizi, kullanıcı deneyimi, hedef grup analizi ve kullanılabilirlik testini içerir. Ayrıca, hizmet portföyümüzü, kullanıcı merkezli tasarım, prototip geliştirme, rekabet/rakip analizi ve SEO danışmanlığını kapsar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size ilgili marketing bileşeni sunuyoruz. Aynı zamanda çeşitli varyasyonlardan oluşan etkin bir paket oluşturabiliriz. Çok sayıda analiz ve test uygular, sitenizin usability eksikliklerini tespit eder en hızlı şekilde çözüm üretir ve uygularız.

Usability optimizasyonunda aşağıdaki bileşenlere dikkat ederiz:

  • Web sitenizin kullanılabilirliği
  • Hizmet/ Ürün sayfası kullanılabilirliği
  • E-Ticaret için usability danışmanlığı
  • Mevcut kullanıcı engellerinin tespiti
  • Mobil kullanılabilirlik/ Mobil Usability

Usability optimizasyonunun avantajları:

Birçok girişimci ve web sitesi sahipleri bireysel pazarlama stratejilerinin çeşitli bileşenlerden oluştuğunu anlamışlardır. İlk olarak, farklı arama motorları için ilgili web sitesini optimize etmek önemlidir. Diğer taraftan bir Usability Ajansı web sitesinin kullanıcı dostu hale gelmesini sağlar. Web kullanılabilirliğinde odak noktalardan biri şirket imajını pozitif etkilemek ve hemen çıkma oranını (Bounce Rate) düşürerek yani bütün olarak kullanıcının web sitesinde daha uzun kalmasını sağlamak.

Reknova® Usability Ajansı olarak müşteri memnuniyetinin, satış rakamlarının ve dönüşüm oranlarının artmasını sağlarız.

Online Marketing alanında özel sorularınız için, Usability ajansımıza başvurun. SEO Marketing ve tüm medya bileşenlerinde Online Marketing Ajansı olarak size yardımcı oluruz. Bize başvurun ve gelecekteki başarınızı garanti altına alalım.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif