Dönüşüm Takibi

Verimli Reklam Uygulamaları

İyi ve doğru seçilmiş anahtar kelimeler yeni müşteriler getirir, çünkü bu anahtar kelimeler potansiyel müşterileriniz için doğrudan çekici niteliktedir. Ürün ve hizmetleri, müşterileri ikna edecek şekilde tanıtabilmek için, hangi kelimelerin çekici olduğunun ve hangilerinin olmadığının tespiti gerekmektedir.

Bir Dönüşüm Optimizasyonunun size sunduğu Avantajlar

"Conversion Tracking-System" (Dönüşüm Takibi Sistemi) sayesinde, belli bir AdWords ilanının anahtar kelimeleri verimlilik kontrolünden geçirilebilir. Bu araç, bir web sitesinin "Conversions"unu (dönüşümünü) ölçer. Web sitesini ziyaret eden bir kişi, daha fazla ilgi gösteriyor mu ve hatta örneğin bir sipariş vererek, bir gazeteye abone olarak veya iletişim formu doldurarak, müşteriye dönüşüyor mu?

Ayrıca ziyaretçinin sitenize ulaşmak için Adwords ilanından sitenize kadar izlediği yol ve arama motoruna arattığı kelimeler de geriye dönük takiple tespit edilebilmektedir.

"Conversion Tracking"(dönüşüm takibi) sayesinde, her anahtar kelimenin "Conversions"ları (dönüşümleri) takip edilebilmekte ve başka ticari iletişimlerde bulunup bulununmadığının tespiti yapılabilmektedir. Sonrasında edinilen anahtar kelimeler öyle optimize edilebilir ki, kendi reklam uygulamalarınızda değerlendirip, verimi en üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

Dönüşüm oranının profesyonel optimizasyonu reklamlarınızı maksimum seviyelere ulaştırır

Google Conversion-Trackings’in kullanımı ücretsizdir. Google Adwords paketlerimizde , takip (tracking) aracının kurulumunu ve buna ilişkin değerlendirmeyi ücretsiz yapıyoruz. Sonuçları, profesyonel tecrübelerimizele değerlendirerek, size somut optimizasyon ipuçları sunuyoruz ve arzuya göre hemen uygulamasını yapıyoruz.

SEO ve SEM hizmetlerimiz başarınızı artırır! Müşteri odaklı, uygun fiyat ve profesyonel bir dönüşüm (Conversion) optimizasyonu garantisi veriyoruz!

Ücretsiz teklifimizi hemen isteyiniz. Sizinle yapacağımız bağlayıcı olmayan, bir görüşme için sabırsızlanıyoruz.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif