Google Analytics ile Marketing-Controlling (Pazarlama Kontrolü)

Pazarlama faaliyetlerinizi ölçün

Reklam girişiminde bulunan herkes, girişimlerinin getirilerini er ya da geç bilmek ister. Bir gelir artışı mı sağlanacak? ve hangi uygulamalardan kaçınılmalıdır? Bir Web Controlling (Web kontrol) aracı olan "Google Analytics" sayesinde Online-Marketing alanındaki tüm soruların yanıtını almak mümkündür.

  • Sitenizin en çok hangi sayfaları ziyaret ediliyor
  • Ziyaretçiler web sitenizde ne kadar kalıyor?
  • Çeşitli reklam girişimleri ile ne tür kazançlar sağlanabildi?
  • Potansiyel müşterilerinizin kaç tanesi sitenizi birinci, ikinci veya yedinci kez ziyaret etmektedir?
  • Belli bir reklam uygulamasıyla, kaç tane ziyaretçiye ulaşabildiniz?
  • Ziyaretçiler hangi aralıklarla web sitenizi tekrar ziyaret ediyorlar?
  • Ziyaretçiler web sitenizden ayrılırken, son ziyaret ettikleri sayfa hangisidir?

 

Google Analytics’i sizin için oluşturma teklifini sunuyoruz. Ayrıca dönüşüm hedefleri oluşturmayı, faydalı filtreler kurmayı, hedef kitlelerin analizini ve profiller oluşturmayı teklif ediyoruz. Size sağlam bir danışmanlık ve destek hizmeti sunuyoruz.

Sizin özel arzularınıza ve hedef rakamlarınıza göre hareket ediyoruz. Size kusursuz raporlar hazırlıyor ve rakamları eksiksiz bir sunumla iletiyoruz. Deneyimli Analytics uzmanlarımız sayesinde önemli istatistikler hazırlamaya odaklanabiliyoruz ve bunları arzuya göre her ay E-posta ile size gönderiyoruz. Sonuçları değerlendirip optimizasyonla ilgili somut ipuçları veriyoruz. Aralıksız rehberlik hizmetimiz sayesinde pazarlama girişimleriniz sizin belirlediğiniz sonuca ulaşıyor.

Başarılı bir hedefleme, yeni müşteriler kazanma potansiyelini artırmaktadır. Biz müşteri odaklı, uygun bir fiyat ve başarılı bir Marketing-Controlling (Pazarlama Kontrolü) garantisi veriyoruz! Ücretsiz teklifimizi hemen isteyiniz. Sizinle yapacağımız bağlayıcı olmayan bir görüşme için sabırsızlanıyoruz.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif