Performans

Profesyonel SEM çalışmalarımız, kullanılan TBM kampanyalarının oluşturulmasını içerir. Açık ve şeffaf ücretlendirme sistemimizle kampanyalarınız sürekli takip edilir ve desteklenir. İhtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda bireysel çözümler tasarlanır.

Neye ulaşmak istediğinize siz karar verin

Arama motoru Google AdWords, TBM kampanyaları hatta birkaç değişik TBM programlarının bir arada kullanılması kısa sürede yüksek hedef kitleye ulaşımı sağlamak için son derece etkili bir çözüm. Kampanya uzmanlarımız reklamlarınızın yönetimini devralarak sizinle trendleri yakalar ve belirlenen hedeflere hızlı ve verimli ulaşmak için yardımcı olur.

Biz her zaman bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda kampanyalarınızı hedeflerinize göre ayarlarız. Deneyimimize güvenin.

Gösterim dolandırıcılığı her yerde oluyor, kendinizi koruyun

Gösterim dolandırıcılığı gerçekte mevcut değildir. Temelde çok yüksek verimsiz gösterim sayısının bulunmasında %99 tecrübesiz ve acemi SEO'lar ve rakipler sorumlu tutulabilir. Google sonuçlarını günlük otomatik programlar ile kontrol ederek gösterim sayısı oluştururlar. Burda yanlış olan ne var? Kısa bir süre öncesine kadar yanlış bir durum yoktu ancak Google, AdWords proğramını geliştirdi ve kalite faktörünü ekledi. Kalite faktörü reklamın kalitesini çeşitli faktörler doğrultusunda ölçer; örneğin CTR (Click-Through-Rate= Tıklama Oranı ) yani yapılan mevcut gösterimler ve üretilmiş tıklamaların oranı. Ancak, programlar tarafından yapılan aramalar ile oluşan gösterimlere, tıklama oluşturamamaktadır böylece CTR otomatik negatif olarak değişir. Google AdWords kalite faktörü ile CTR hesaba katılır ve kötü tıklama oranı siz farkına varmadan tıklama başı maliyeti arttırır.

Bazı müşterilerin 3-4 aylık dönemde % 300 tıklama fiyatında artış olduğunu tespit etik. Sizin şirketinizde son üç ayda tıklama başı maliyetlerin gelişimine bir bakınız ve toplam maliyetinizi tespit ediniz. Gerçek olmayan yani haksız gösterimleri tespit ederek, çeşitli ince ayarlar aracılığıyla zararınızı minimize eder düşürürüz.

Tıklama sahtekarlığı şüphesi mi? Bunu biz ortaya çıkartırız!

Ne yazık ki henüz net bir düzenleme olmadığı için tıklama sahtekarlığı kolay bir konu değildir. Faillerin çoğu bahanelere sığınıyor. Örneğin "Rakiplerimin ne yaptığını kontrol edebilmem gerek ",”Reklamlar niçin var, eğer tıklanmayacaksa”. Arama Motoru Google tıklama sahtekarlığını azaltmak için elbette mümkün olan her şeyi yapıyor ama ne yazık ki suçlular tıklama sahtekarlığı ile rakiplerine zarar vermek için sürekli yeni yollar bulmaktadır. Hukuki işlemler için gerekli ispatları yapar ve kanıt olarak temin ederiz.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif