Arama motoru Optimizasyonu - İlk sıralarda yerinizi alın!

Bir arama motoru Optimizasyonu ile; Google, Yahoo, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında en iyi yerlerde olursunuz. Web sitenizin arama motorlarında iyi konumlanması, sadece kazancınızı artırmakla kalmayıp, ziyaretçi sayınızı ve dolayısıyla potansiyel müşterilerinizin sayısını da artırır. Profesyonel bir Online Marketing Ajansı, sizin için gerekli olan stratejileri geliştirebilir.

Site-içi Optimizasyon ve Site-dışı Optimizasyon – Başarılı bir takım oyunu

Site-içi Optimizasyon, sitenizin yapılanması için gereken tüm uygulamalara yönelik yapılır. Bunların içinde HTML-Alanlarının yanı sıra, bir sunucunun CSS ve teknik ayarları da yer almaktadır. Dolayısıyla On-Page Optimizasyonu, web sitenizin teknik ve içerik yapısına yönelik uygulanır. Bunun önemli bir parçasını sitenizde yer alan yazı metinleri oluşturur, çünkü bir web sitesi ancak aranan kelimeler metnin içinde bulunursa optimal bir konuma yerleşebilir. Off-Page Optimizasyonu başlığı altında, sunucunuz üzerinde doğrudan uygulanmayan önlemler toplanır. Bu diğer web sitesi sahipleri ile iletişim anlamına da gelir.

Arama Motoru Optimizasyonu kararını neden almanız gerekir?

Her gün milyonlarca insan, arama motorları üzerinden çeşitli ürün ve hizmet araması yapmaktadırlar. Sitenizin ilk sıralarda olması, birçok potansiyel müşteriyi sitenize çekmenizi sağlar. Yani optimal bir konumlanma sayesinde, ziyaretçiler çok daha kısa bir sürede web sitenize ulaşırlar. Bu çok önemli, çünkü kullanıcıların %80’ni arama sonuçlarının ilk sayfalarının dışına çıkmazlar. Ayrıca bir arama motorunun ilk sırası %51’lik tıklanma oranına sahipken, 5. sıranın tıklanma ihtimali %8,6 civarındadır.

SEO sizi yükseklere çıkarır!

Kurumsal Online Marketing Ajansı’nın tecrübelerinden faydalanın ve rakiplerinize karşı ticari avantaj oluşturun. Başlangıçta web siteniz için bütünsel bir analizin oluşturulması ve net hedeflerin belirlenmesi gerekir. Sonrasında bir Arama Motoru Optimizasyonu ile öyle düzenlenmeli ki, Google’in arama kriterlerine beklenen düzeyde uyum sağlayabilsin.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif