Hizmet Kültürü

Hizmet kültürümüze dâhil olanlar…

Müşteri hizmetlerimiz teknisyenlerden ve pazarlama personellerinden oluşmaktadır. Hedefimiz mutlak müşteri memnuniyetidir! Tüm hizmetlerimizin merkezinde siz varsınız, sizin sorularınıza verilecek doğru yanıtımız her zaman mevcut. Hedefimiz, internetteki konumunuzu Google & Co.da ilk sıralara yerleştirmektir. Çünkü siz bizim için önemlisiniz. Elbette ki performansımız ile ilk sıralarda konumlandırdığımız, her yeni müşteri de bize ayrıca mutluluk veriyor. Yine de en büyük hedefimiz, sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaktır, nitekim verdiğimiz sözü tutarız.

Reknova-Ekibi ile iletişim.

Çalışanlarımıza ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0312 466 51 20 / 0212 465 35 00. Hafta içi Pazartesi-Cuma arası 9:00-17:30 saatleri arasında tüm sorularınızı yanıtlamak ve sorunlarınızı çözmek için hizmetinizdeyiz. Buraya mesajınızı yazabilirsiniz. Mesajınızın yanıtı 24 saat içinde e-posta adresinize gelecektir.

Sizin fikriniz.

Hiç kimse mükemmel değildir, biz de kendimizi geliştirmek, ilerlemek ve yeni tecrübeler kazanmak için çaba sarf edilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Memnuniyetinizi yükseltmek adına, yapıcı eleştirilerinizi tereddüt etmeden bizimle paylaşın. Çünkü çalışmalarımız uzun vadeli işbirliğini hedeflemektedir. Elbette pozitif değerlendirmeleriniz de bizi mutlu eder, övgü ve eleştiri mektuplarınızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif