Künye

REKNOVA ® LTD STI.
TURAN SOKAK NO:21 34415
Levent İstanbul

Tel.: 0212 465 35 00
Fax: 0212 465 89 47

Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web: www.reknova.com.tr

REKNOVA ® LTD STI.
Mustafa Kemal Mahallesi 2119. Sokak 9/2
06530 Çankaya - Ankara

Tel.: 0312 466 51 20
Fax: 0312 466 52 30 


Mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web: www.reknova.com.tr

 

 

 

SORUMLULUK veya KEFALET HAKKINDA

REKNOVA web sitenizdeki bilgilerinizi düzenli şekilde denetliyor ve güncelleştiriyor. Bu titizliğimize rağmen bilgiler değişikliğe uğrayabiliyorlar. Bu doğrultuda bir garanti vermiyor ve hukuki sorumluluk almıyoruz. Bu kural diğer link verilen siteler için de geçerlidir.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olupta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin REKNOVA'nın web sitesi'nin, bu sitedeki hertürlü içerik hazırlayıcılarının, çalışanlarının, REKNOVA'nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
Şu kadar ki; web sitesini ziyaret edenlerin, yorum platformlarına katılanların, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, web sitesinde yayınlamış olabilecekleri yazının, bilginin, yorumun, haberin, görüntünün, REKNOVA logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının REKNOVA dışı web sitelerinde kullanımından; web.posta, cep.net vb. hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından REKNOVA sunuçlarına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, internet'in genel teamüler doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, REKNOVA'nın hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu hususu web sitesi ziyaretçileri siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

REKNOVA, iş bu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.
REKNOVA web sitesi içerik ve şekil bakımından firmanın malıdır ve hakkı mahfuzdur. İçerisindeki herhangi bir bilgi, belge veya resmin çoğaltılması ya da kullanılması firmamızın onayına tabidir.

İcabi halinde gelecekte oluşabilecek hukuki meseleler hakkında sadece Almanya adaleti ve Almanya mahkemeleri yetkilidirler.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif