Pazarlama / Proje Yönetimi elemanı

Ekibimizi genişletmek amaclı en kısa zaman deneyimli tecrübeli dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini kullanabilen, inisiyatif sahibi pazarlama ve proje yönetimi yapabilecek bay ve bayan elemanı alınacaktır.

Devamını oku...

Staj imkanlarımız:

İleriye dönük kadrolu çalışan olarak yetiştirilmek üzere -İngilizce seviyesi an az intermediate olan- 20-23 yaşları arasında üniversitede okuyan veya yuksekokul veya teknik liselerin bilgisayar , grafik, tasarım, teknik ressam vb bölümlerinde okuyan -Dışa dönük kişiliği olan, pratik zekalı, hırslı, iletişim kabiliyeti yüksek- Haftada en az 3 gün full-time çalışabilecek , maaşlı stajerler aranmaktadır. Stajerler sınav dönemi izinli olacaktır. CV’ler kesinlikle fotoğraflı olmalıdır.

Devamını oku...

Web tasarım / Programcısı

Grafiker Ekibimizi genişletmek amaclı en kısa zaman deneyimli tecrübeli dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini kullanabilen, inisiyatif sahibi arama web tasarım / programcısı / grafiker bay ve bayan elemanı alınacaktır.

Devamını oku...

Arama motoru optimizasyonu Personeli

Ekibimizi genişletmek amaçlı en kısa zamanda, tecrübeli dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini kullanabilen, inisiyatif sahibi arama motoru optimizasyonu yapabilecek bay ve bayan elemanı alınacaktır.

Devamını oku...

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif