Çalışmalarımız talebiniz ile başlar

Talebiniz

Markanıza internette daha fazla dikkat çekmek istemez misiniz? Hedef kitlenizin görüş alanında yer almanıza yardımcı oluruz!

Görüşme
Marketing uzmanlarımız telefon görüşmesinde, Reknova® konseptini tanıtacaklar ve size sağlamış olduğu avantajlar hakkında bilgilendirecekler.

Portföyümüz
Sonrasında danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınız doğrultusunda hangi hizmetlerimizin ve kombinasyonların sizi en yüksek başarıya taşıyacağına karar verirsiniz.

Sözleşme
Eğer REKNOVA® ile çalışmaya karar verdiyseniz, hızlı bir şekilde konseptin uygulanmasına başlayabiliriz.

Analiz

Analiz aşamasında, uzmanlarımız web uygulamalarınızı yakından inceler. Böylece güçlü yönlerinizi etkili bir şekilde öne çıkartırız ve zayıf noktalarınızı güçlendiririz.

Website analizi
Her projenin başında web sitesine teknik ve içerik analizi uygularız. Edinilen bireysel bulgular doğrultusunda projenin her adımını belirleriz.

Göz İzleme Analizi
Bu yenilikçi analiz yöntemi sayesinde web sitenizin ziyaretçileri ve potansiyel müşterilerinizin davranışları hakkında daha fazla bilgi edinmekteyiz.

Proje Yönetimi
Analiz süresinde edinilen bulgular doğrultusunda SEO uzmanlarımız, proje planı ve eylem planı oluşturur. Böylelikle uygulamış olduğumuz ve uygulayacağımız tüm işlemler hakkında bilgi sahibi olacaksınız .

Danışmanlık

Projenizin tüm işlemleri sizinle birlikte ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda belirlenir. Böylelikle tüm uygulamaların sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşmesini sağlamış oluruz. Projenizin her aşamasında uzman kadromuz size rehberlik edecek ve sizi bilgilendirecektir.

Profesyonel anahtar kelime danışmanlığı
Hedef kitleniz arama motorlarında ürün veya hizmetlerinizi arıyor.Potansiyel müşterilerin arama davranışını analiz ederek optimizasyon çalışmanızı buna göre ayarlarız.

İçerik Önerileri
Web sitesinde mevcut içeriğin arama motoru kriterlerine, optimizasyonu konusunda danışmanlık ve yüksek kaliteli ek metinler oluşturmada size yardımcı oluruz.

Müşteri Temsilciniz
Tüm proje sürecinde müşteri hizmetlerinden temsilciniz tüm teknik ve içerik sorularınız için hizmetinizdedir.

Optimizasyon

Online marketing alanındaki son bulgular doğrultusunda ve resmi Google Web Yöneticisi yönergelerine göre web sitenizi optimize ederiz. Buna ulaşmak için her zaman istediğiniz hedef kitleye odaklanmış bir şekilde yaparız.

Site-içi Optimizasyon
web sitenizin onsite (site içi) optimizasyonunda site yapısı ve sunmuş olduğunuz içerik odak noktasıdır. Web sitenizin kaynak kodunda hangi optimizasyon ihtiyacını tespit ettiğimizi ve arama motorları tarafından daha iyi değerlendirilmesi için nasıl düzeltileceğini gösteririz.

Site-dışı Optimizasyon
Offsite (site dışı) optimizasyon çerçevesinde internetteki tanınırlığınız ve itibarınız – yani Linkleriniz (Web Bağlantılarınız) — konumunuz ile ilgili web sitelerinde ne kadar yer aldığınızla ilgilidir. Bu konuda size danışmanlık sunar ve web sitenizin Link popülerliğini artırmak için etkili uygulamalar yaparız.

Kalite
İnternet ve arama motorları sürekli gelişmektedir. En iyi sonuçları garanti etmek için, uzmanlarımız en son bulgulara göre web sitenizi optimize eder. Aynı zamanda tamamlamış olduğumuz binlerce projeden kazandığımız deneyimimizden faydalanırsınız.

Pozisyonlanma

Güven her iş ilişkisinde önemli bir konudur. Düzenli raporlar ile optimizasyon ve pozisyonlarınızın gelişimi hakkında sizi bilgilendiririz.

Yenilikçi Araçlar
Kendi geliştirdiğimiz araçlar ve Google tarafından sunulan araçları kullanarak sürekli Google sıralamasında pozisyon gelişimini izleriz. Böylelikle pozisyon dalgalanmalarında gerekli olan işlemleri tespit ederek hızlı önlem alırız

Müşteri menüsü
Müşterilerimiz için sonuçlarını takip edebileceği bize güvenli bir şekilde gerekli dataları sunabileceği, faturalarını görebileceği ve tüm raporları alabileceği özel bir Online Panel geliştirdik.

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif