Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Ankara

Google Adwords Qualified Company Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte internet ortamına verilen önemde daha fazla artmaktadır. Buna bağlı olarakta web sitelerinin internet ortamında daha iyi konumlanmalarını sağlayabilecek online marketing hizmeti sunabilecek firmaların da sayıları artmaktadır.

Seo Ankara firmamızda bu hizmetleri sunan bir firmadır.

Arama motoru optimizasyonu Ankara, günümüzde çokça tercih edilen arama motorlarının en fazla araştırma amacı ile kullanıldığını belirtmektedir.

İşte bu noktada asıl sorulması gereken şey, yerel bir şirketin potansiyel müşterileri tarafından arama motorlarında en çok bulunabilme oranına nasıl ulaşabileceğidir. Seo Ankara, ziyaretçilerin genellikle bir şey sorgularken örneğin; kuaför Ankara ya da epilasyon Ankara şeklinde sorguladıklarını belirtmektedir.

Bu şekilde arama sorgularının şirketler için en uygunu olduğunu belirten arama motoru optimizasyonu Ankara, şirketler yerel olduğu için sorguda aranan yerin de belli olduğunu belirtmektedir. Seo Ankara olarak, çalıştığımız bütün kurumsal müşterilerimizde başarılı sonuçlar almaktayız.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

SEO Ankara, Faydaları nelerdir?

Optimizasyon sayesinde bir web sitesi arama motorlarının belirlemiş olduğu kurallara göre uygun hale getirilir. Sitenin yalnızca grafik olarak değil aynı zamanda da arama motorları tarafından tercih edilebilecek şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Özellikle de birçok şirketin önem vermediği içeriklerin ve linklerin buna göre hazırlanması gerekmektedir.

Arama motoru optimizasyonu Ankara, siteye yerleştirilmesi gereken içeriklerin mutlaka arama motoruna uygun kelimelerle hazırlanmasının önemli olduğunu belirtmektedir. Firma ya da kişi internet ortamında hangi kelimelerle bulunmak istiyorsa buna göre içeriklerin hazırlanması daha doğru olur.

Hangi şirketler için bölgesel SEO Ankara faydalıdır?

Seo ile yüksek arama başarısına ulaşabilmek için birden fazla kelimenin de optimizasyonda yer alması gereklidir. Mesela Ankara’da bir araba kiralama şirketi için sadece ‘araba kiralama Ankara’ değil aynı zamanda ‘araba kirala Ankara’ gibi kelimelerinde olması gerekir.

Seo Ankara, sitede kullanılan içeriğin yanında bir diğer önemli konunun da linklendirme olduğunu belirtmektedir. Yani uygun ve önemli web sitelerinin, optimizasyon yapılan sayfaya link vermeleridir.

Link veren sitelerin sizin sitenizin konusuna uygun olması da gereklidir.

Arama motoru optimizasyonu Ankara, şirketlerin genellikle basit işlemlere yöneldiğini ve çoğunlukla yapılan bu işlemlerin arama motorları tarafından kabul görmediğini belirtmektedir.

Bu gibi işlemler siteye bir yarar getirmemektedir. Reknova olarak Almanya da ve aynı zamanda Türkiye’nin her yerinde seo ve sem konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bu alandaki deneyim ve tecrübemizi çalışmış olduğumuz kurumsal nitelikte olan referanslarımız ortaya koymaktadır. Müşterilerimizle hangi anahtar kelimelerde çalışılmış ise en kısa sürede istenilen noktaya gelinerek müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmaktayız.

Ankara'da Google Arama Davranışı

Aşağıda Google arama motoru alakalı anahtar kelimeler ve aylık arama sonuçları bulacaksınız. Anahtar kelimeneiz listede yok mu? Bizi arayın, anahtar kelimelerinizi analiz edelim.

Anahtar kelime kombinasyonu Rekabet TBM Küresel aramalar Yerel arama
Ankara Doktor 13 % 0,86 TL 33100 33100
Ankara Diş Doktoru 28 % 0,49 TL 2900 2900
Ankara Hastane 5 % 0,72 TL 246000 246000
Ankara Kiralık Araç 84 % 0,90 TL 12100 12100
Ankara Evden Eve Nakliyat 73 % 4,07 TL 201000 201000
Ankara Lokanta 10 % 0,57 TL 9900 9900
Ankara Otel 70 % 0,81 TL 165000 135000
Ankara Emlak 24 % 0,29 TL 165000 135000
Ankara Satılık Daire 37 % 0,31 TL 165000 165000


Kaynak: Google - Haziran 2012

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif