Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Antalya

Google Adwords Qualified Company Reknova olarak 2000 yılında kurulan şirketimiz, Almanya’da hizmet vermenin yanı sıra Türkiye’de de her bölgede hizmet vermektedir. Birçok kuruluşlara, organizasyonlara ve şirketlere bilgi ve iletişim teknolojilerinden nasıl yararlanması gerektiği konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Ağırlıklı olarak seo konusunda hizmet vermenin yanı sıra web tasarımı, internet reklamı, proje tasarımı konusunda da hizmet vermekteyiz. seo Antalya firmamızda, bulunduğu bölgede firmalara optimizasyon konusunda hizmet vermektedir.

Arama motoru optimizasyonu Antalya firmamız ve hizmet veren diğer tüm firmalarımız, temel ilke olarak görevini anlaşma gereği belirlenen süre içerisinde ve karar verilen fiyat doğrultusunda, bu fiyatı aşmadan yerine getirmeyi benimsemişlerdir.

Sektör içerisinde farklı hizmet veren kardeş şirketler yardımı ile yüksek kalitede, konsepte uygun projeler gerçekleştirmekteyiz.

Şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz.
EKSPRES TEKLİF

SEO Antalya, Faydaları nelerdir?

Seo sayesinde web sitelerine arama motorlarından gelen trafiğin arttığını belirten seo Antalya, bu yüzden web sitesini arama motorlarına doğru şekilde optimize etmek için birçok faktörü göz önünde bulundurmak gereklidir.

Bu işi yapan birçok şirketin seo uygulamaları birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Bazı firmalar kapsamlı bir şekilde çalışma yaparken bazıları ise yalnızca özel konular üzerinde durmaktadır.

Hangi şirketler için bölgesel SEO Antalya faydalıdır?

Arama motoru optimizasyonu Antalya, bir web sitesine gelen trafiği artırmak için uygun anahtar kelimelerin tespiti, sitenin arama motoruna uygun hale getirmek, sitenin başka sitelerle bağlantılarının kurulması gibi çalışmaların seo’nun kapsamına girdiğini belirtmektedir.

Seo Antalya, yapılan çoğu araştırmaların, optimizasyon sonucu bir sitenin arama motorlarında birinci sırada çıkmasının tüm trafiğin yüzde 43’ünü kendisine çekmesine yol açtığını vurgulamaktadır. İlk sayfada çıkan ilk on sonucunda ziyaretçi trafiğinin yüzde 89’unu çekmektedir.

Arama motoru optimizasyonu Antalya, seo yaptırmayı düşünen firmaların bu alanda mutlaka tecrübe ve deneyim sahibi kişi ya da şirketlerle çalışması gerektiğini vurgulamaktadır. Çünkü bir seo danışmanı siteye yarar sağlayacağı gibi bilmeden zararda verebilmektedir.

Seo Antalya ziyaretçiler tarafından arama yapıldığı zaman bulunabilirlik düzeyinin artması için mutlaka bu alanda uzman kişilerle çalışılması gerektiğini ve aynı zamanda site dışı çalışmaların yanı sıra site içi çalışmalarında üzerinde durulması gerektiğini belirtmektedir.

Siteye yapılan optimizasyon çalışmalarının kısa bir sürede gerçekleşmediğini belirten arama motoru optimizasyonu Antalya firmamız, seo’nun süreklilik gerektiren bir çalışma olduğunu ve sürekli olarak sitenin gözden geçirilmesi gerektiğini belirtmektedir. Reknova olarak yapmış olduğumuz başarılı işlerle bu alandaki farkımızı ortaya koymuş olmaktayız.

Antalya'da Google Arama Davranışı

Aşağıda Google arama motoru alakalı anahtar kelimeler ve aylık arama sonuçları bulacaksınız. Anahtar kelimeneiz listede yok mu? Bizi arayın, anahtar kelimelerinizi analiz edelim.

Anahtar kelime kombinasyonu Rekabet TBM Küresel aramalar Yerel arama
Antalya Doktor 5 % 0,70 TL 18100 18100
Antalya Diş Doktoru 10 % 0,56 TL 1300 1300
Antalya Hastane 1 % 0,67 TL 201000 201000
Antalya Kiralık Araç 87 % 1,48 TL 4400 2900
Antalya Evden Eve Nakliyat 67 % 2,81 TL 9900 9900
Antalya Lokanta 6 % 0,45 TL 1600 1300
Antalya Otel 84 % 0,94 TL 368000 301000
Antalya Emlak 32 % 0,19 TL 74000 60500
Antalya Satılık Daire 37 % 0,19 TL 74000 74000


Kaynak: Google - Haziran 2012

Başvurunuz başarıyla gönderildi.

Başvurunuz için teşekkür ederiz. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.

İletişim BİLGİLERİNİZ
Hitap
bayan
bay
Detay BİLGİLER
Önemli Anahtar KELİMENİZ
Express Talep Formu 1 saat içerisinde ücretsiz teklif